Sitemizden Yararlanmak İçin

Sitemize Üye Olmalısınız

or Kayıt ol

100CAP JollyyGame | Ares |100 Cap Only CH | Efsane Geri Dönüyor ! | 21.10.2022 !

J Çevrimdışı

jollygame

New member
26 Eyl 2022
1
0
1

“Güven” ve “İnovasyon” JollyGame ekibi olarak bu işe başladığımızda inanç kelimelerimiz bu iki kurala bağlı olarak kaldı, başından beri amacımız büyük bir server grubu olmak. Orjinal sistemlerin değiştirilmesi, yeni sistemlerin eklenmesi veya oyunda değişiklerin yapılması bugüne kadar bizlere “Güven” vermemişti. Ancak bizim için, kalıcı olmak çok daha farklı anlamlar ifade ediyor. Bizler oyunu çok daha stabil bir yapı üzerine kurmayı hedefliyoruz. Aylar süren geliştirmeler, testler ve tüm ekibimizle beraber topladığımız fikirlerin hepsi siz, değerli oyuncularımıza hak ettiğiniz güven ve unutulmayacak bir tecrübeyi sunmak için hazırladık.

Hedefimiz Uzun Dönem!
Biz JollyGame'de bütün sunucularımızın uzun ve kalıcı olmasını hedefliyoruz, zor exp rate oranlarını, yeni ve daha önce hiç görülmemiş sistemle beraber ilk etap'da SOX Itemleri ön plana çıkarmıyoruz. Tamamen yeniden hazırlanan sistemimiz, en büyük hatalardan tutun en düşük hatalara kadar kontrollerimiz sağlandı. JollyGame'in bugüne kadar görülmemiş en gelişmiş halini sizlere sunmaya hazırlandık. JollyGame olarak sizlere eşsiz bir oyun deneyimi sağlayacağımıza söz veriyoruz !

JollyGame | Ekibimiz
Ekibimiz, oyun asistanlarımızın yanı sıra iki geliştirici ve iki topluluk yöneticisinden oluşur. Klaus, sunucunun ana geliştiricisi, ardından Will; ikinci geliştiricimiz. JollyGame sayısız yepyeni ve hayal edilemez özelliklerini yanımızda getiriyoruz. son olarak topluluk yöneticimiz Persia ve Galadriel sizlere bir çok platformda destek vermek için burada!

CAP | 100
JollyGame her zaman eskiye aşık bir oyun hizmeti sunmaya çalıştı ve her zaman öyle kalacak. JollyGame'in tüm topluluğu gerçek üzerine kurulmuştu ve tüm sadık oyuncularımız tarafından çok ama çok sevildi.

IRK | ONLY CH
İnanılmaz bir istek ile JollyGame aktif ırk sadece Chinese olacak. Evet biliyoruz, çift ırklı bir sunucu olması isteniliyordu lakin şuan için bu dengelemeyi bir diğer oyunumuz için hazırlıyoruz, daha önceki tecrübelerimizle beraber sizlere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir oyun sistemi getiriyoruz.

EXPERIENCE |10X
JollyGame her zaman aynı tecrübe oranlarını kullanmıştır: 10x Her oyuncumuz için ideal olan orandır, Seviye kazanma oranı : 10x ne kolay ne de zor!

PARTY EXP | 15X
Partiler, Oyunu kendi başınıza oynamaktan ziyade arkadaşlarınızla oynamak çok daha iyi! Seviye kazanımlarında parti kurulumlarını özendirmek adına Parti tecrübe puanlarını 15x olarak ayarladık.

ITEM DROP | 3X
JollyGame’de Item Drop oranı ISRO’nun orijinal drop oranı olan 3x olacak. Bu oran ortalama ve en adil olan oran. Itemleri elde etmek çok zor değil aynı zamanda değerlerini çok çabuk kaybedecekleri kadar düşük de değil.

GOLD DROP | 5X
Gold, kuşku getirmeyecek şekilde JollyGame’deki en kullanışlı para birimi olacak. Kullanım alanları her yerde başarılı olma planı yapıyorsanız ona mutlaka ihtiyacınız olacak! Sunucumuzda siz değerli oyuncularımıza çok zorluk çekmenizi istemediğimiz için Gold düşme oranını 5x olarak düzenledik.

MAX ARTI ORANI | +12
Oyuncular arasında iyi bir dengeyi koruyabilmek adına, yapılandırmaya bakmaksızın sunucunun maksimum artı oranını düzenlememiz gerekliydi. JollyGame’in maksimum artı oranını +12 (ADV Elixir ile) olarak belirledik. Dostça bir hatırlatma: Maksimum artı oranına ulaşmak hiç de kolay olmayacak!

MASTERY | 330
Chinese mastery’si 330 olacak. Bunlar tipik 100 cap mastery limitleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu dağılım bizler ve çoğunlukla herkes için de en adil dağılım olarak sizlere sunuyoruz.

Vigor Oranları.
JollyGame'de Vigor oranlarını %12 olarak belirledik.

Kasma Alanları.
JollyGame her zaman en büyük projelerden biri oldu. Çok yoğun bir popülasyon beklediğimiz sunucumuzda kalabalık alanların ve KS’nin önüne geçebilmek için birden fazla kasma alanlarına ihtiyacımız olacağınız biliyorduk. Seviye atlamak eğlenceli olmalı, kabuslara sebep olmamalı! JollyGame’de ihtiyacınız olandan çok daha fazla kasma alanına sahip olacaksınız.

PC Limit | 1
PC (HWID) limitimiz 1 olacak.
NOT: Bu limit Büyük Açılışımızda olası kalabalık sebepli sorunların önüne geçmemiz için 1 olacaktır.

IP Limit | 2
JollyGame’in IP Limiti 2 olacaktır.
NOT: Bu limit Büyük Açılışımızda olası kalabalık sebepli sorunların önüne geçmemiz için 2 olacaktır.
 
Üst